Karolína Kunftová | Tel: +420 777 869 941 | Mail: info@karolina-naturopatie.cz

Fyzio Fitness

Je to téměř 15 let, co se věnuji práci s klienty v oblasti zdraví jako individuální trenérka, "body kouč" i lektorka skupinových lekcí. Za roky své praxe jsem posbírala pestré zkušenosti s různými druhy tréninků od silových, s vlastní vahou, až po jemné terapeutické techniky. Metody sama zkouším a pak kombinuji dle potřeb klienta, protože věřím v potřebu komplexního a individuálního rozvoje. Učím své klienty poslouchat vlastní tělo, přirozeně vnímat jeho potřeby a starat se o něj.

Ráda se dále vzdělávám pod vedením vynikajících českých i zahraničních učitelů a fyzioterapeutů.

Co je cílem?

Aby se klient cítil dobře a lépe rozumněl potřebám svého těla. Baví mne individualita každého klienta, ať už chce hubnout, nabrat svalovou hmotu nebo pomoci s bolestí zad či se dát do formy po porodu. Klientům mohu také sestavit plán na míru, na kterém budou pracovat sami doma nebo v posilovně. Poté se s klienty pravidelně setkávám a společně se posunujeme dále.

V současné chvíli individuální tréninky a konzultace nabízím na klinice nebo v síti fitness center Euforie. Při skupinových lekcích se můžeme potkat na Floře v HitFit centru, kde působím roky jako lektorka teamu Personal Group Training a kde máme velmi pestrou nabídku profesionálních skupinových lekcí pro každého.

Jak pracuji?

Nejprve společně probereme, na čem chcete pracovat, jaký je váš životní styl, zdravotní anamnéza i kolik času můžete cvičení věnovat. Poté se prakticky zaměříme na váš postoj, pohybové stereotypy i dysbalance a hned vám doporučím tipy, na čem můžete pracovat a čemu věnovat denně pozornost. Následně si hned spolu zacvičíme s vlastní vahou i třeba na strojích. Toto první setkání mi slouží k analýze a navržení plánu pro vás. Plán dostanete vytištěn a společně jej odtrénujeme, abyste si vyzkoušeli a cítili správné provedení. Trénovat můžete sami a společně se budeme setkávat na kontrolních konzultacích.

Často používám i video nahrávky nebo fotky klientů k lepší korekci a názornosti. Následná setkání slouží ke kontrole a navržení dalších kroků, které povedou k cílům a zdraví. Jsem kreativní ve využití různých pomůcek, cvičit můžeme i u vás doma nebo kdekoliv venku. Samozřejmostí je i nutriční podpora, nabídka kineziotejpingu, měkkých terapeutických technik a dobrá pohoda :-)